Autorijles Hendrik-Ido-Ambacht

High Drive, jouw verkeersschool uit de regio Rotterdam. Ervaren, deskundig en snel je rijbewijs. Meld je aan voor een proefles.

Jouw verkeersschool uit de regio

Voordelige autorijles Hendrik-Ido-Ambacht

Bij High Drive kun je deelnemen aan autorijles in Hendrik-Ido-Ambacht. Onze verkeersschool beschikt over een ervaren team van rijinstructeurs bij wie jij op de eerste plek zal staan. Gedurende de rijlessen hebben onze instructeurs de volle aandacht voor jou, zodat jij op een efficiënte en prettige manier leert rijden. Bij ons geldt dan ook: afspraak is afspraak. Wanneer er een les voor jou staat ingepland, zorgen wij dat die les ook daadwerkelijk wordt gegeven. Zo voorkomen we dat je vertraging oploopt tijdens je rijopleiding en behaal jij zo snel mogelijk jouw rijbewijs.

Goede kwaliteit tegen een zachte prijs

High Drive staat voor goede kwaliteit tegen een zachte prijs. Naast ons standaard lage basistarief, hebben wij namelijk een aantal speciale deals. Zo betaal je slechts €25 voor een proefles van 100 minuten. Daarnaast kun je kennismaken met de instructeur en kijken of onze manier van lesgeven voor jou geschikt is. Je kunt bij ons een keuze maken uit verschillende lespakketten, waarmee jij kan bepalen welke deal aan jouw wensen voldoet. Zo ben je als student bijvoorbeeld extra voordelig uit met ons studentenpakket.

Theorie-examen

Uiteraard is het theorie-examen een belangrijk onderdeel van jouw rijlessen in Hendrik-Ido-Ambacht. Bij High Drive kun je een Online Theoriecursus aanvragen, waarmee je online kunt leren. Het pakket bevat ook tientallen oefenexamens, zodat jij straks goed bent voorbereid op het maken van jouw auto theorie-examen.

Wil je verdere informatie over wat wij je kunnen bieden wat betreft rijlessen in Hendrik-Ido-Ambacht? Neem dan gerust contact met ons op via telefoon of Whatsapp. Wij vertellen je graag meer. Je kunt ook het contactformulier op onze website invullen, waarna wij binnen twee dagen zullen reageren

Proefles

Meld je aan voor een proefles en ervaar de deskundige begeleiding van High Drive.

Aanmelden

Studentenpakket

Studentenpakket inclusief examen en een gratis Tussentijdse Toets.

Meer informatie

Actiepakket

Voordelig actiepakket inclusief examen en een gratis Tussentijdse Toets.

Meer informatie

Faalangst begeleiding

Rijlessen met persoonlijke begeleiding voor mensen met faalangst.

Meer informatie

Je eerste 10 lessen voor slechts €20 per les

Meld je aan voor een proefles

Kies jouw ideale pakket

Daarom lessen bij Verkeersschool High Drive

Bij Verkeersschool High Drive streven we ernaar dat jouw rijlessen in Hendrik-Ido-Ambacht plezierig en efficiënt verlopen. Bekijk de voordelen en lees wat anderen over ons te zeggen hebben…

Z

Voordelige tarieven

Bij High Drive kun je rijlessen in Hendrik-Ido-Ambacht volgen voor een betaalbare prijs.

Z

Ervaren instructeurs

Bij High Drive werken ervaren instructeurs die in het bezit zijn van alle benodigde certificaten.

Z

Lesgarantie

Bij High Drive bieden wij al onze leerlingen een lesgarantie aan.

Z

Flexibiliteit

Bij High Drive heb je de mogelijkheid om vroeg in de ochtend, in de avond en in het weekend te lessen. Tijden die voor jou handig zijn!

Contact met de rijschool kon gewoon via Whatsapp, ideaal. Daarnaast is de lesgarantie die High Drive biedt erg fijn, zonder onderbrekingen zijn al mijn lessen doorgegaan. Ik kan High Drive zeker aanbevelen!

Anne Benner, Rotterdam Overschie

High Drive Klantenservice


Contactgegevens

U kunt ons bereiken op de onderstaande gegevens Telefoon: 0641624109 E-mail: info@verkeersschool-highdrive.nl

Openingstijden

Ma t/m vr: 8.30 t/m 21.00 uur Za & zo: 11:00 t/m 17.00 uur

Je eerste 10 lessen voor slechts €20 per les

Profiteer van ons voordelige starttarief.

Aanmeldformulier

12 + 10 =